facebook-paylas

VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!

VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

SON ZAMANLARDA VATANDAŞLARIMIZIN CEP TELEFONLARINI ( ÖZELLİKLE 850 İLE BAŞLAYAN NUMARALAR) OSMANGAZİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONELİ OLARAK ARADIKLARINI, KÖMÜR VE HERHANGİ BİR YARDIM YAPILACAĞI İFADE EDİLEREK VATANDAŞLARIN TC KİMLİK NUMARALARININ VE DİĞER BİLGİLERİNİN İSTENİLDİĞİ, ÇEŞİTLİ TALEPLERDE BULUNARAK, BU TALEPLERİN YERİNE GETİRİLMESİ DURUMUNDA KENDİLERİNE YARDIM VERİLECEĞİ SÖYLENDİĞİ HUSUSUNDA DUYUMLAR ALINMAKTADIR.
 
VATANDAŞLARIMIZIN İYİ NİYETİNİ İSTİSMAR ETMEYE ÇALIŞAN BU KİŞİLERİN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFIMIZ PERSONELİ İLE HİÇ BİR İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.
 
VAKFIMIZDAN YAPILACAK YARDIMLAR İÇİN VAKFIMIZA ŞAHSEN BAŞVURULMASI YETERLİ OLUP TÜM HİZMETLER VAKFIMIZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK VERİLMEKTEDİR.
 
VATANDAŞLARIMIZIN MAĞDUR OLMAMLALARI İÇİN KENDİLERİNE AİT HİÇ BİR BİLGİYİ BU TÜR TELEFONLAR KARŞILIĞINDA ASLA KİMSEYLE PAYLAŞMAMALARI VE BU GİBİ TELEFONLARA VE TALEPLERE İTİAR ETMEMELERİ HERHAN BİR SORUN KARŞISINDA OSMANGAZİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.
 
 

OSMANGAZİ  SOSYAL

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI